БАБХ: Отпада забраната за движение на свине и месо в 39 ферми и 66 кланици

Русия разработва ваксина срещу китайския вирус след съмнение за първи случай на болестта в страната

Станишев: Гласоподавателите не припознават БСП като алтернатива

„Тойота“ и „Хонда“ изтеглят около 6 млн. коли заради дефектни въздушни възглавници

Започват обучения в Търново за виртуален маркетинг на занаятчийски продукти FairDeal Това е първата по рода си платформа

Директорът на АДФИ: Не мога да кажа дали разликата в тълкуването на Закона за хазарта отговаря на нормативите или не

Общината в Сливен: Не участваме в съвместни проекти с фондация на зам.кмет

Лъчо от „Скандау“: Бащинството не ме промени

Общо 35 години затвор за машинистите по делото „Хитрино“

КПКОНПИ установи конфликт на интереси на главния архитект на Благоевград

Борисов приема фенове на „Левски“ в петък

Задържаха айтозлия, откраднал косачка

Алиша Кийс с първо турне от 7 години насам

Гл. комисар Ивайло Иванов: Четирима са обрали бензиностанцията в Казичене, без насилие и оръжия

Фон дер Лайен: ЕС ще бъде лидер в изменението на климата и защита на данните

„Левски“ и ЦСКА играят 3 пъти в сряда (ПРОГРАМА)

Три пъти поред в ден сряда през април ще има дербита между „Левски“ – ЦСКА. Това стана ясно от публикуваната от БФС програма. „Сини“ и „червени“ се срещат по два пъти за първенство, но едната среща все още няма дата и част. Вечните съперници имат и два полуфинални мача един срещу друг в турнира Купа на България. Тези дуели и единият двубой от шампионата са през седмицата. Най-ранният сблъсък е от 18:30 часа, а останалите два започват в 19 и 20 ч.

Почти всички срещи от втория етап на шампионата ще се играят сравнително късно, което се очаква да доведе до отлив на фенове. Срещу формата на първенството се изказа Венцеслав Стефанов, президент на „Славия“ и член на Изпълкома към БФС.

„Ще играем на кръст, после по диагонал, по хоризонтал… Глупости, но както е – така. Нямаме избор“, каза босът на „белите“.

Ето програмата:

27 КРЪГ

31 март (събота)
„Лудогорец“ – „Верея“ 17:30 часа Диема спорт
ЦСКА – „Ботев“ (Пд) 20:00 часа Диема спорт

1 април (неделя)
„Левски“ – „Берое“ 17:30 часа Диема спорт

28 КРЪГ

6 април (петък)
„Ботев“ (Пд) – „Левски“ 14:30 часа Диема спорт
„Лудогорец“ – ЦСКА 17:00 часа Диема спорт
„Верея“ – „Берое“ 19:30 часа Диема спорт

Купа България 1/2 финали
10 април (вторник)
„Ботев“ (Пд) – „Славия“ 19:00 часа Диема спорт
11 април (сряда)
ЦСКА – „Левски“ 19:00 часа Диема спорт

29 КРЪГ
14 април (събота)
„Берое“ – „Ботев“ (Пд) 15:00 часа Диема спорт
ЦСКА – „Верея“ 17:30 часа Диема спорт
„Левски“ – „Лудогорец“ 20:00 часа Диема спорт

30 КРЪГ
18 април (сряда)
„Верея“ – „Ботев“ (Пд) 14:45 часа Нова спорт
„Лудогорец“ – „Берое“ 17:00 часа Диема спорт
ЦСКА – „Левски“ 20:00 часа Диема спорт

31 КРЪГ
21 април (събота)
„Левски“ – „Верея“ 15:00 часа Диема спорт
„Ботев“ (Пд) – „Лудогорец“ 17:00 часа Диема спорт
„Берое“ – ЦСКА 20:00 часа Диема спорт

Купа България 1/2 финали реванши
24 април (вторник)
„Славия“ – „Ботев“ (Пд) 18:30 часа Диема спорт
25 април (сряда)
„Левски“ – ЦСКА 18:30 часа Диема спорт

32 КРЪГ
27 април (петък)
„Верея“ – „Лудогорец“ 20:00 часа Диема спорт
29 април (неделя)
„Берое“ – „Левски“ 17:45 часа Диема спорт
„Ботев“ (Пд) – ЦСКА 20:15 часа Диема спорт

33 КРЪГ
4 май (петък)
„Левски“ – „Ботев“ (Пд) 20:00 часа Диема спорт
5 май (събота)
ЦСКА – „Лудогорец“ 20:00 часа Диема спорт
6 май (неделя)
„Берое“ – „Верея“ 20:00 часа Диема спорт

Купа България Финал
9 май, сряда
19:30 часа Диема
Национален стадион „Васил Левски“

Втората осмица

27/1 кръг:
Група „А“:
30 март (петък)
„Славия“ – „Витоша“ 17:30 часа Нова спорт
„Черно море“ – „Пирин“ 20:00 часа Диема спорт
Група “Б”:
1 парил (неделя)
„Локомотив“ (Пд) – „Дунав“ 20:00 часа Диема спорт
2 април (понеделник)
„Септември“ – „Етър“ 20:00 часа Диема спорт

28/2 кръг:
Група „А“:
5 април (четвъртък)
„Витоша“ – „Пирин“ 17:15 часа Диема спорт
„Славия“ – „Черно море“ 19:30 часа Диема спорт
Група „Б“:
9 април (понеделник)
„Етър“ – „Дунав“ 17:30 часа Нова спорт
„Септември“ – „Локомотив“ (Пд) 20:00 часа Диема спорт

29/3 кръг:
Група „А“
13 април (петък)
„Черно море“ – „Витоша“ 17:30 часа Нова спорт
„Пирин“ – „Славия“ 20:00 часа Диема спорт
Група „Б“
15 април (неделя)
„Дунав“ – „Септември“ 17:30 часа Диема спорт
„Локомотив“ (Пд) – „Етър“ 20:00 часа Диема спорт

30/4 кръг:
Група „А“
17 април (вторник)
„Витоша“ – „Славия“ 17:30 часа Диема спорт
„Пирин“ – „Черно море“ 20:00 часа Диема спорт
Група „Б“
19 април (четвъртък)
„Етър“ – „Септември“ 17:15 часа Диема спорт
„Дунав“ – „Локомотив“ (Пд) 19:30 часа Диема спорт

31/5 кръг:
Група „А“
20 април (петък)
„Черно море“ – „Славия“ 20:00 часа Диема спорт
22 април (неделя)
„Пирин“ – „Витоша“ 17:30 часа Диема спорт
Група „Б“
22 април (неделя)
„Дунав“ – „Етър“ 20:00 часа Диема спорт
23 април (понеделник)
„Локомотив“ (Пд) – „Септември“ 20:00 часа Нова спорт

32/6 кръг:
Група „А“
28 април (събота)
„Витоша“ – „Черно море“ 17:30 часа Диема спорт
„Славия“ – „Пирин“ 20:00 часа Диема спорт
Група „Б“
27 април (петък)
„Септември“ – „Дунав“ 17:30 часа Нова спорт
30 април (понеделник)
„Етър“ – „Локомотив“ (Пд) 20:00 часа Диема спорт

*Двубоите от последните три кръга все още не са подредени по часове и дати

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.