Папа Франциск замина за посещение в Тайланд

Чуждите инвестиции нараснаха със 152% Задгранични компании изтеглят капитали от страната

Цената на „Гражданска” нараства до 400% за шофьори с нарушения По-скъпа застраховка за 21 км/ч превишение на скоростта

Вижте акцентите в броя на вестник „Труд“ в сряда, 20 ноември 2019

Двама души загинаха, падайки в дупка с вряла вода на пътя в Русия

Застреляха в гръб бургазлия до езерото Вая (обзор) Убитият бил криминално проявен

Украйна ще строи град на Луната

5G мрежата е опасна колкото кафето

Разменяме изложби с Ермитажа 5 години напред Министерство на културата на визита в Москва

Режим на водата в 6 области в страната

БСП София: Демонстрираните намерения на ГЕРБ и на кмета Фандъкова за промяна в стила и начина на работа, остават само предизборни обещания

Оправдаха прокурор, бил невменяем

Кмет и фолк певец връщат парите за къщи за гости 158 проекта възстановяват пълната сума

Наводнението във Венеция е повредило мозайки и колони в катедралата Сан Марко

Ловци от Норвегия и Гърция отстреляха 100 фазана

„Павликени 4х4 екстрийм“ вдигна адреналина

Мощни машини и майсторско шофиране вдигнаха адреналина на публиката по време на четвъртото издание на „Павликени 4х4 екстрийм“.

Организатори на състезанието са местният Офроуд клуб 4х4 и Община Павликени. По атрактивното трасе с различни препятствия като дере, блато и др. се пуснаха пилоти в шест класа.

Богат награден фонд осигуриха дарители, Общината и клуба, в който членуват седем пилоти.

КЛАСИРАНЕ

ПАВЛИКЕНИ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2019

КЛАС ОТВОРЕН СОФТ

III място – Георги Георгиев/NA – Исперих

II място – Пламен Исаев/Ангел Исаев – Г. Оряховица

I място – Иван Попов/Георги Донев – Самоков

КЛАС ОТВОРЕН ХАРД

III място –Ангел Кушлев/Георги Балабанов – Смолян

II място – Евгени Янкулов/Ричи Янкулов – Велинград

I място – Станислав Василев/Петър Иванов – Козаревец

КЛАС СТАНДАРТ

III място –Бени Бенев/Петър Марковски – Нови Искър

II място – Светлин Илиев/NA – Силистра

I място – Йордан Фотев/Георги Ингилизов – Смолян

КЛАС МОДИФИЦИРАН

III място – Иван Еленков/Ники Акробатов – Сливен

II място – Цветан Найденов/Христо Александров – Монтана

I място – Милен Златев/Георги Тихов – Ямбол

КЛАС ПРОТОТИП

III място – Евгени Янкулов/Ричи Янкулов – Велинград

II място – Цонислав Христов/Здравко Дамянов – Плевен

I място – Мартин Методиев/Мартин Иванов – Нови Искър

КЛАС ОУПЪН ПРОТО

III място – Антон Донев/Радко Стоянов

II място – Милен Златев/Георги Тихов

I място – Дамян Милев/Херзин Мемиш

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.