Спорт по телевизията

06.00 Тенис, турнир в Акапулко МАХ Спорт 1
07.45 Суперкарс, първо състезание в Мелбърн МАХ Спорт 2
09.50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, мъже, първи манш Евроспорт 1
11.00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, слалом, жени, първи манш Евроспорт 1
11.15 Северна комбинация: Световна купа в Шонах, ски скокове Евроспорт 2
11.30 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2
12.15 Биатлон: Световна купа в Йостерзунд, преследване, жени ЕВроспорт 2
12.30 "Монтана" - "Черно море" Диема спорт
12.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, мъже, втори манш Евроспорт 1
13.00 Тенис, турнир в Санкт Петербург F+, Sport+
14.00 "Мец" - "Рен" Ринг
14.15 "Борнемут" - "Саутхемптън" Диема спорт 2
14.20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, слалом, жени, втори манш Евроспорт 2
14.30 "Брентфопд" - "Нотингам" Нова спорт
14.30 Сноуборд, Световна купа в Бертесхаген, паралелен слалом БНТ 3
15.00 "Арда" - "Локомотив" (Пд) Диема спорт
15.30 Северна комбинация: Световна купа в Шонах, ски бягане Евроспорт 2
14.00 "Атлетик" - "Ейбар" МАХ Спорт 4, Sport+
16.00 "Кротоне" - "Болоня" МАХ Спорт 3
16.00 "Байерн" - "Щутгарт" Евроспорт 2
17.00 "Уотфорд" - "Бирмингам" Диема спорт 2
17.00 "Барнзли" - "Шефийлд Уензди" Нова спорт
17.15 "Селта" - "Реал" МАХ Спорт 4, Sport+
17.30 "Царско село" - "Лудогорец" Диема спорт
18.00 "Ница" - "Марсилия" Ринг
18.15 Фрийстайл: Световна купа в Аспен, слоупстайл Евроспорт 1
19.00 "Специя" - "Каляри" МАХ Спорт 3
19.00 Баскетбол, "Балкан" - "Берое" МАХ Спорт 2
19.00 НХЛ, "Бъфало" - "Бостън" МАХ Спорт 1
19.30 "Уеска" - "Осасуна" МАХ Спорт 4, Sport+
19.30 "Евертън" - "Манчестър Сити" Диема спорт 2
19.30 "Суонси" - "Кардиф" Нова спорт
19.30 "Шалке" - "Борусия" (М) Евроспорт 2
20.50 Сноуборд: Световна купа в Аспен, слоупстайл Европорт 1
21.30 НБА, "ЛА Лейкърс" - "Атланта" Диема спорт
21.30 Голф: PGA Tour, "Хонда Класик", трети ден Евроспорт 2
21.45 "Интер" - "Сасуоло" МАХ Спорт 3
22.00 "Валядолид" - "Севиля" МАХ Спорт 4, Sport+
22.00 "Брайтън" - "Нюкасъл" Диема спорт 2
23.00 Cage Warriors 122: Галавечер от Лондон МАХ Спорт 2
23.00 Тенис, турнир в Монтерей F+, Sport+
03.00 UFC Fight Night: Брънсън срещу Холанд МАХ Спорт 2
04.00 НБА, "ЛА Клипърс" - "Шарлът" Диема спорт 2

Коментари

Регистрирай се, за да коментираш

Още от Спорт по телевизията