Спорт по телевизията

05.00 UFC, Робърт Уитъкър - Келмин Гестелъм МАХ Спорт 2
09.25 Суперкарс, трето състезание в Тасмания МАХ Спорт 2
12.00 Снукър: Световно първенство в Шефилд, първи кръг Евроспорт 2
13.00 Колоездене: Обиколка на Турция, осми етап Евроспорт 1
13.20 Мото 3, Гран при на Португалия МАХ Спорт 2
13.30 "Милан" - "Дженоа" МАХ Спорт 3
14.00 ПСЖ - "Сент Етиен" Ринг
14.00 "Родъръм" - "Бирмингам" Нова спорт
14.45 Мото 2, Гран при на Португалия МАХ Спорт 2
15.00 "Реал Сосиедад" - "Севиля" МАХ Спорт 4, Sport+
15.00 Колоездене: Амстел Голд Евроспорт 1
15.30 "Арсенал" - "Фулъм" Диема спорт 2
15.30 Тенис, турнир в Монте Карло (финал) МАХ Спорт 1
16.00 "Аталанта" - "Ювентус" МАХ Спорт 3
16.00 Формула 1, Гран при на Емилия-Романя Диема спорт
16.00 Мото GP, Гран при на Португалия МАХ Спорт 2
16.30 "Борусия" (Д) - "Вердер" Евроспорт 2
17.00 Волейбол, "Хебър" - "Нефтохимик" Нова спорт
17.15 "Атлетико" - "Ейбар" МАХ Спорт 4, Sport+
18.00 "Манчестър Юнайтед" - "Бърнли" Диема спорт 2
18.05 "Бордо" - "Монако" Ринг
18.15 Колоездене: Обиколка на Валенсия, пети етап Евроспорт 1
18.30 "Царско село" - ЦСКА Диема спорт
19.00 "Торино" - "Рома" МАХ Спорт 3
19.00 "Майнц" - "Херта" Евроспорт 2
19.00 НХЛ, "Бостън" -" Вашингтон" МАХ Спорт 2
19.30 "Бетис" - "Валенсия" МАХ Спорт 4, Sport+
20.00 НБА, "НЙ Никс" - "Ню Орлиънс" Нова спорт
20.30 "Лестър" - "Саутхемптън" Диема спорт 2
20.45 "Левски" - "Лудогорец" Диема спорт
20.45 Снукър: Световно първенство в Шефилд, първи кръг Евроспорт 1
21.00 Тенис, турнир в Чарлстън (финал) F+
22.00 "Хетафе" - "Реал" МАХ Спорт 4, Sport+
22.00 "Нант" - "Лион" Ринг
22.00 НХЛ, "Ню Джърси" - "НЙ Рейнджърс" МАХ Спорт 2
21.45 "Наполи" - "Интер" МАХ Спорт 3
22.00 Голф: PGA Tour, Турнир "RBC Heritage", четвърти ден Евроспорт 2
22.30 Наскар, състезание в Ричмънд МАХ Спорт 1
22.30 НБА, "Маями" - "Бруклин" Нова спорт
23.15 "Ал-Шорта" - "Естегал" Диема спорт 2
00.55 "Кълъмбъс" - "Филаделфия" МАХ Спорт 4

Коментари

Регистрирай се, за да коментираш

Още от Спорт по телевизията