Адвокатът на Джок Полфрийман: Никой от българските власти не ме е уведомил официално, че ще бъде пуснат

Путин и Ердоган обсъдиха в телефонен разговор положението в Сирия

Айсбергът на българския ксенофобски национализъм За пореден път си заравяме главата в пясъка и не искаме да видим проблема

На 16 октомври 2019 да почерпят

Кървавите сълзи на Арлекин „Жокер“ е чудовищен и талантлив филмов калейдоскоп, в който въобще няма морал

7 души загинаха, след като хеликоптер се разби в Афганистан

Стойчо Младенов спря полета на „Ордабаси“

Стойчо Младенов и неговият „Кайсар“ записаха престижна победа с 2:0 като гост на „Ордабаси“ в двубой от 26-ия кръг на елита в Казахстан. Отборът на българския специалист надви третия във временното класиране с попадения на Куле Мбомбо още преди почивката. Водещият сайт в страната “Sports.kz” окачестви като изненадващ успеха на гостите. С него „Кайсар“ спря и победната серия на съперника от четири поредни двубоя и сведе до минимум шансовете на тима от град Шимкент за шампионска титла. Лидер остава „Тобол“ с 55 точки, а бившият клуб на Георги Дерменджиев е с 49. „Кайсар“ на Стойчо Младенов пък се утвърди в шестицата четири кръга преди края на сезона. През октомври тимът на Екзекутора ще играе и финал за Купата на Казахстан срещу „Атирау“.
В друг двубой от същия кръг „Шахтьор“ (Караганди), предвождан от Николай Костов, пропусна да отмъкне точка като гост на действащия шампион „Астана“. Тимът на българския специалист поведе през първата част, но допусна пълен обрат за 2:1 след почивката. „Шахтьор“ остава седми в класирането.