Замeстник-министърът на енергетиката Красимир Първанов засега няма да подава оставка заради апартамент от „Артекс“

Красимир Кракачанов: Политиката понася щети заради казуса с апартаментите

Циганин закла 22-годишната си жена (обзор) Момченце на 5 години намерило трупа на майка си с нож, забит в гръкляна

Шофьор блъсна 12-годишно дете на пешеходна пътека на столичен булевард По първоначални данни състоянието му е тежко

Майк Пенс потвърди, че Тръмп официално ще признае Голанските възвишения за част от Израел в понеделник

Майк Помпео: САЩ няма да стои със скръстени ръце и да гледа как Русия увеличава напрежението във Венецуела

Бриджит Нилсен (55) готова за шесто дете

Самолет за Германия кацна по погрешка в Шотландия Причината е в неправилно подаване на документацията на полета

Показват архиепископска корона от Охрид на изложбата „Съкровищата на Земята“ в НИМ (СНИМКИ)

Четвърти обрат в мач на „Лудогорец“ за 10 дни

„Лудогорец“ се класира на осминафиналите в турнира за Купата на България. Това се случи след успех над „Несебър“ с 3:1. Победата бе постигната чрез обрат, който е четвърти в мачовете на „орлите“ в последните 10 дни.

Второвидизионният тим поведе изненадващо в средата на първото полувреме. Разписа се Нуретин Пюсюлю с глава. „Лудогорец“ веднага вдигна оборотите и изравни. Жоао Пауло слаломира между защитници в синьо и възстанови равенството.

След почивката шампионът на България направи пълен обрат. Георги Терзиев се оказа най-съобразителен в наказателното поле на домакините при центриране от корнер и се разписа за 2:1. Три минути преди края Джоди Лукоки фиксира крайният резултат с нов гол във вратата на „Несебър“.

Така „Лудогорец“ се присъедини към грандовете „Левски“ и ЦСКА, които вече си осигуриха място в следващата фаза на надпреварата.

В събота „орлите“ домакинстват на „Черно море“ в мач за първенството. Тимът от Варна също продължава участието си в турнира за Купата. Воденият от Илиан Илиев отбор постигна труден, но ценен успех като гост на „Арда“ в Кърджали с 1:0. Голът вкара Мехди Фенуш след почивката.