Японски милиардер си търси жена за полет до Луната Кандидатките трябва да са позитивно настроени

Състоянието на жената, която се лекува от свински грип в Смолян, остава стабилно

31-годижен мъж почина след инцидент в заведение във Видин

Тесла общувал с гълъб телепатично Получил видения на 7 години, след смъртта на брат си

Хотелиери и ресторантьори готвят протести заради срив в бранша Ръководството на БХРА излиза с петиция за законодателни промени

Пожар затвори пътя Симитли – Кресна

Емил Димитров: ВиК дружествата са в тежко положение и нямат собствено съфинансиране, новият холдинг ще помогне на всички

Арестуваха мъж от Кюстендил, заподозрян за убийство на съпругата си При първоначалния оглед са установени следи от насилие

Бившият шеф на затвора във Варна: Убитият в Истанбул българин имаше склонност към самоагресия

Ивелина Василева: Необходимо е да се полагат много усилия за модернизация на ВиК мрежата

Обирът на сребро и пари от Митница-Благоевград е станал чрез вътрешна информация

Четвърти обрат в мач на „Лудогорец“ за 10 дни

„Лудогорец“ се класира на осминафиналите в турнира за Купата на България. Това се случи след успех над „Несебър“ с 3:1. Победата бе постигната чрез обрат, който е четвърти в мачовете на „орлите“ в последните 10 дни.

Второвидизионният тим поведе изненадващо в средата на първото полувреме. Разписа се Нуретин Пюсюлю с глава. „Лудогорец“ веднага вдигна оборотите и изравни. Жоао Пауло слаломира между защитници в синьо и възстанови равенството.

След почивката шампионът на България направи пълен обрат. Георги Терзиев се оказа най-съобразителен в наказателното поле на домакините при центриране от корнер и се разписа за 2:1. Три минути преди края Джоди Лукоки фиксира крайният резултат с нов гол във вратата на „Несебър“.

Така „Лудогорец“ се присъедини към грандовете „Левски“ и ЦСКА, които вече си осигуриха място в следващата фаза на надпреварата.

В събота „орлите“ домакинстват на „Черно море“ в мач за първенството. Тимът от Варна също продължава участието си в турнира за Купата. Воденият от Илиан Илиев отбор постигна труден, но ценен успех като гост на „Арда“ в Кърджали с 1:0. Голът вкара Мехди Фенуш след почивката.