Велик Бейл и комични вратарски грешки - "Реал" отново е футболният крал на Европа (СНИМКИ и ВИДЕО)

Кралският клуб спечели финала срещу "Ливърпул" с 3:1

"Реал" (Мадрид) за 13-и път е носител на купата на Шампионската лига! Кралският клуб прекърши "Ливърпул" на финала в Киев с 3:1.

Мачът имаше свой герой и свой антигерой. Вратарят на "Ливърпул" Лорис Кариус допусна кошмарна грешка в началото на второто полувреме, която позволи на Бензема да открие резултата. А малко преди края с комична реакция допусна трети гол в мрежата си, реализиран от Гарет Бейл.

Тъкмо Бейл бе героят за тима от Мадрид. Уелсецът влезе като резерва при резултат 1:1, след като Мане бе възстановил равенството.

Две минути по-късно със фантастична задна ножица той отново даде преднина за "Реал".

През първото полувреме клубът от Острова трябваше да се лиши от голямата си звезда Мохадем Салах, който напусна контузен. Малко по-късно и Карвахал от мадридчани напусна заради контузия.