Италия полудя по гол на Роналдо

И Италия вече е в екстаз заради Кристиано Роналдо. Никой вече не си спомня за головата суша на старта на сезона в Серия А, а за головете, които потекоха като река. Кристиано заби два пъти за победата на „Ювентус“ над „Емполи“ с 2:1 като гост. А ударът му за 2:1 бе от екстракласа.

Момент на магия“, обрисува попадението треньорът Максимилиано Алегри. Португалецът стреля от 20 метра в далечния ъгъл – неспасяемо!

За първи път през сезона „Юве“ завърши първото полувреме с гол пасив. Роналдо изравни от дузпа за 1:1. Само веднъж – в миналия кръг срещу „Дженоа“, шампионите от последните седем години не спечелиха. В Шампионската лига „Юве“ е с три победи от три мача.

Нападателят Андрей Гълъбинов влезе за 20 минути като резерва в състава на „Специя“, който завърши 0:0 на терена на „Падова“.