Наша лодка на четвъртфинал на световното в Пловдив

Станимир Халаджов и Рангел Кацарски се класираха за четвъртфинала наэ двойка без рулеви на световното първенство по гребане в Пловдив. Българите заеха 4-о място в серията с време 6:42,81 минути. Халаджов е сред спотрните таланти наЕврофутболзаедно с още двама наши представителиКристиан Василев и Борис Йотов.

Още от талантите на букмейкъра постигнаха успехи в своите спортове. Михаела Чепишева спечели бронз на сигнъл на международния турнир по бадминтон до 17 г. „Загреб Оупън“. Таня Звискова остана само на точта от финалите на 3 по 40 изстрела с малокалибрена пушка на световното първенство в Чануон (Южна Корея). Петър Божилов финишира първи при юношите 17-18 г. в плувния маратон в Истанбул, а Иван Банчев стана шампион при кадетите на националния турнир по стрелба с лъкДунавски стрелив Русе.