Талант на „Еврофутбол“ на полуфинал

Мария Делчева може да донесе нов медал за България от „малката“ олимпиада в Буенос Айрес, след като се класира за полуфиналите в отборния турнир в бадминтона. Спортният талант на „Еврофутбол“ допринесе с две победи – в дамските и в смесените двойки – за успеха на тима си „Алфа“.

Друг от талантите на букмейкъра – плувкинята Диана Петкова, завърши на 13-о място на 100 м св. стил с време 56,82 сек, което е най-доброто родно представяне в басейна досега. На 50 метра бруст българката остана 24-а с 33,26 сек, а късно снощи бяха стартовете на 50 м св. стил.

У нас Рахим Рашайда спечели титлата при 15-годишните на шпага на открития турнир за купата на България, а Ева Петкова пък победи в лекоатлетически пробег „Варна“ при 16-годишните момичета.