"Удинезе" спря серията на "Милан"

"Милан", съперник на "Лудогорец" на 1/16-финалите в Лига Европа, не успя да запише четвърта поредна победа в Серия "А". Момчетата на Дженаро Гатузо завършиха 1:1 с "Удинезе". Сусо откри, но стражът Джанлуиджи Донарума си вкара автогол.

Две попадения от корнер паднаха на мача "Болоня" - "Фиорентина" (1:2) в рамките на три минути. Верету от гостите вкара рядко красив гол, но Миранте копира изпълнението 180 секунди по-късно.

Шампионът "Ювентус" пък разгроми "Сасуоло" със 7:0. Първия си хеттрик за Старата госпожа вкара Гонсало Игуаин. Останалите попаденията реализираха Алекс Сандро, Сами Кедира на два пъти и Миралем Пянич.

В друг мач от кръга "Рома" победи "Верона" с гол на Дженгиз Юндер още в първата минута.