Бившият кмет на Пазарджик Тодор Попов катастрофира

Бившият кмет на Пазарджик Тодор Попов предизвика катастрофа на оживена улица в областния град.

Попов е ударил с джипа си друг автомобил странично, съобщи БТВ.

Инцидентът е станал в  близост до аптека, като за малко автомобилът да влезе в нея.

От полицията съобщиха, че няма пострадали водачи, щетите са минимални, но заради подаден сигнал на 112 екип на полицията е на място.

От ОДМВР-Пазарджик дадоха и повече информация от служителите на Пътна полиция.

Днес следобед на телефон 112 в РУ-Пазарджик е получен сигнал за пътен инцидент с материални щети на кръстовището между улиците "Константин Величков" и "Сан Стефано". На мястото е изпратен екип на сектор "Пътна полиция", който е изяснил в детайли фактическата обстановка и е съставил акт на водача на джипа за нарушение на правилата за движение.

Водач на джип "БМВ" излизайки от улица "Сан Стефано" е направил опит да избегне удар с преминаваща лека кола, в резултат на което е загубил управление над автомобила, блъснал е паркиран на улица "Костантин Величков" лек автомобил, а от инерцията паркираната кола е блъснала тази пред нея.

Няма пострадали хора в резултат на инцидента. Водачът на джипа е тестван с техническо средство и пробата му е отрицателна.

Най-четени