Памела Андерсън е брюнетка, Джей Ло страдала от акне

Памела Андерсън е брюнетка, Джей Ло страдала от акне

Звездите не са такива, каквито ги виждаме днес

Повечето лъжат, че никога не са прибягвали до пластичен хирург

Интересно е да видим какви са били звездите в младостта си - все пак, те не са се родили на червения килим. Снимки от годините, когато едва започват пътя си към славата, доказват, те далеч не са били тези, които виждаме и обичаме днес.

Интересни ученически снимки на знаменитости могат да бъдат намерени в интернет. Retronaut.co публикува преди време много показателна подборка. Понякога архивните снимки са по-красноречиви от всякакви думи. Достатъчно е да хвърлим само един поглед, за да разберем кой лъже, че никога не е лягал под скалпела на пластичния хирург и кой съзнателно е похарчил цяло състояние за звездния си вид.

Промените при някои известни личности са огромни. Така например звездата на бурлеската Дита фон Тийз, известна с черните си къдрици, е естествена блондинка! Точно обратно е с актрисата Памела Андерсън: русата “спасителка на плажа” изсветлява косата си със завидна упоритост.

Ума Търман, Мадона, Ким Бейсинджър, Деми Мур и Гуен Стефани без съмнение са били доста обикновени в младостта си. Тези жени, като хубавото вино, стават по-добри с възрастта.

Дженифър Лопес

Дженифър Лопес е страдала от акне в младостта си и носела неудобна прическа, а основната “украса” на лицето на Дженифър Анистън бил огромен гръцки нос, който, както знаем, тя коригира с ринопластика.

Дженифър Анистън

Но Шарън Стоун, Мишел Пфайфър и Ева Лонгория никога не са знаели какво означава да си “грозното пате”. Тези знаменитости от самата си младост са смятани за първи красавици и дори днес продължават да поддържат нивото.

Марая Кери

Същото може да се каже и за звездните мъже. Робърт Дауни младши, Том Ханкс, Ричард Гиър, Кевин Костнър, Харисън Форд, Брус Уилис са очарователни и в младостта си.

Том Ханкс

Ричард Гиър

Шон Конъри

Най-четени