Страж на „Локо“ (Пд) заминава за Габон

Страж на „Локо“ (Пд) заминава за Габон

 

Вратарят на „Локомотив“ (Пловдив) Ясин Ел Харуби попадна в разширения състав на Мароко за Купата на африканските нации. Турнирът ще се проведе в Габон от 14-ти януари до 8-и февруари, а това означава, че стражът ще пропусне голяма част от зимната подготовка на „смърфовете“.

Мароко е в група „С“ заедно с Кот Д'Ивоар, Того и Демократична Република Конго.

На „Лаута“ пък стана ясно, че македонският специалист Михайло Шекеровски ще остане кондиционен треньор на тима. Договорът на специалиста изтичаше в края на годината, но ще бъде удължен до 30 юни 2018 г.

Македонецът ще бъде един от четиримата помощници на старши треньора Едуард Ераносян заедно с Христо Колев, Александър Тунчев и новопривлеченият наставник на вратарите Стоян Колев.

Собственикът на клуба Христо Крушарски е провел разговори и с бранителя Павел Виданов.

Той е дал дума, че остава в отбора, ако не успее да си уреди изгоден трансфер.

Ераносян иска да задържи и 15-годишният суперталант от детско-юношеската школа Ияд Хамуд, към когото има запитвания от Острова.

Най-четени