САЩ заплашиха да изтеглят военния си контингент от Косово причината е отказът на Прищина да премахне 100-процентовите мита върху сръбските стоки

Руският посланик положи венец на Паметника на Съветската армия по случай Деня на защитника на отечеството

Патриоти едва не стигнаха до бой в парламента Председателски съвет ще наказва виновните

631 нови заразени с корона вирус за ден в китайската провинция Хубей 200 затворници се оказаха носители на вируса

Здравка Евтимова за речта си: Говорих за приятелите, не за политиците

Заловиха младеж, обрал таксита в Търново

Парализиран пилот се връща на пистата

Димитър Бербатов на спешни прегледи днес

Българският нападател на ПАОК Димитър Бербатов ще премине спешни медицински прегледи днес, обявиха гръцките медии. Бербо е получил контузия при равенството 3:3 в солунското дерби с Ираклис, в което вкара гол и пропусна дузпа.

34-годишният футболист напусна стадиона на Ираклис накуцвайки. Според информациите българинът е получил травма още през първото полувреме, но е стиснал зъби и остана на терена през второто полувреме.

Според информациите в южната ни съседка българинът има болки в глезена и заради това днес ще премине преглед.

Резултатът ще покаже дали треньорът на „черно-белите“ Игор Тудор ще може да използва Бербатов в предстоящия в четвъртък домакински мач срещу Краснодар от груповата фаза на Лига Европа. След това в неделя ПАОК приема Панатинайкос.