Застреляха криминално проявен мъж в София

Мачовете и спортът по телевизията днес, събота, 22 февруари 2020

Дневен хороскоп на Алена за събота, 22.02.2020

На 22 февруари 2020 да почерпят

Министър Димитров ще се запознае на място със ситуацията със замърсяването на реките Юговска и Чепеларска

Захариева: Страната ни е във връзка с агенция, която ще превози тялото на убития в Германия българин

Кола блъсна две жени в Хасково Автомобилът се качил на тротоара и влачил една от пострадалите

Шестима души с коронавирус в италианско градче, затварят училища и офиси

Испанският скеч за Бойко Борисов (Обзор) Отнасям се с разбиране към всички тези сигнали на моя съсед по месторабота, каза министър-председателят

Съблякоха и обраха 14-годишно момче в столичен автобус

Установено е ново замърсяване на реките Юговска и Чепеларска с цианиди

Премиерът Борисов: ЕС се нуждае от по-амбициозен бюджет (ВИДЕО)

Самуел Финци откри Берлинале на 12 езика

Топалов гледа шоуто Аржентина – Бразилия

Гросмайстор Веселин Топалов и неговият мениджър Силвио Данаилов гледаха световната квалификаия Аржентина – Бразилия 1:1 в Буенос Айрес. „Най-голямото футболно шоу в света“, написа шахматният агент под снимката в социалните мрежи.
Страната световен вицешампион е в потрес – девето място в класирането от 10 тима, без победа и то след два домакински двубоя. Отборът има само 2 точки от 3 кръга. До края на квалификациите Аржентина чака още 15 мача и време за реванш има. Но силите в групата явно са особено изравнени. А на „гаучосите“ предстоят и две поредни тежки гостувания – на Колумбия на 17 ноември и на Чили на 24 март.
„Каква треска…“, въздъхна аржентинският вестник „Оле“ в заглавие за двубоя. „Длъжни сме да спечелим в Колумбия – обяви треньорът Херардо Мартино-Тата. – Сега имахме голям шанс да победим… Беше трудно срещу физически силните бразилци.“
Селесао извърши 21 фаула срещу 13 на Аржентина…
Есекиел Лавеци откри за домакина в 34-тата минута, а Лукас Лима изравни в 58-ата. Давид Луис от Бразилия бе изгонен с два светкавични картона – в 87-ата и 88-ата. Аржентина игра без невъзстановените Лионел Меси и Серхио Агуеро.
Малко преди мача в Буенос Айрес дойде вестта за атентатите в Париж и на стадиона имаше минута мълчание в памет на жертвите. Двубоят трябваше да се играе ден по-рано, но бе отложен поради порой, който наводни терена на стадион „Монументал“.