Спря серията на "Локо" (Пд) от 6 домакински победи - "Черно море" би с 3:1 на "Лаута"

С 3:1 на "Лаута" "Черно море" прекъсна серията от 6 поредни домакински победи на "Локо" (Пд) в първенството, въпреки че завърши двубоя с 10 души.

Варненци дръпнаха с 2:0 през първото полувреме с голове близнаци - центриране от десния фланг и изпреварващи действия на нападащите "моряци". В 7-ата минута точен бе Матиа Курьор, а в 39-ата Мехди Бурабия покачи резултата.

След почивката силите на домакините стигнаха само за попадение на Зоран Балдовалиев в 57-ата минута, а в 76-ата защитникът на гостите Стефан Станчев напусна терена заради втори жълт картон.

В третата минута на даденото от съдията продължение на редовното време Мехди Бурабия от дузпа сложи точка на спора - 1:3.