Бадема и Камбуров с голове за 2:0

Звездите на “Локомотив" (Пд) Емил Гъргоров и Мартин Камбуров донесоха втората победа на турска земя с голове за 2:0 над опашкаря в унгарския елит „Бекешчаба Ельоре".
Бадема се разписа за 1:0 в 30-ата минута. Камбуров довърши неадекватните унгарци в 63-тата. Черногорският вратар Вукашин Полексич спаси “Бекешчаба" от погром, като опази мрежата си два пъти очи в очи с капитана. Камбуров се появи на терена едва след почивката заедно с Дани Кики и Ванчо Траянов, тъй като тримата са наказани за пролетния старт срещу “Ботев" (Пд) на 20 февруари.
Вратарят Ясин ел Харуби пропусна и четвъртата контрола поради контузия. Според медии в Турция и Франция от „Локо“ не пуснали мароканеца под наем в „Кайзериспор”.