Похитител платил такси с пръстени на жертвата си Отвлечената ядосала бандита, че не му дава пари на заем

Министър Красимир Каракачанов за инцидента със самолета “Спартан”: Вторият пилот се е обучавал за първи

Публикация на турски език в профила на Радев (обзор) Има препратка към сайт за бързи кредити в южната ни съседка

Караянчева поздравява всички шефове на европейски комисии Форумът ще се излъчва на живо в интернет

ГЕРБ уличиха в лъжа БСП преди вота (обзор) Митниците и ДАНС спрели теч за милиарди още през 2016-та

САЩ призоваха Турция да прояви въздържаност в Сирия

Сняг, студ и лед – опасно време в 19 области

Бяла мида и рапан спасяват риболовния сезон Слаб улов тормози хората по Черноморието

“Юнайтед“ отписва Шампионската лига

Манчестър Юнайтед“ отново плаче – 1:2 със „Съндърланд“ навън в 26-ия кръг в Англия. „Червените дяволи“ останаха само с една победа от последните си 4 мача във Висшата лига.
„Ще бъде много трудно да се класираме за Шампионската лига – отрони асът на победените Уейн Руни. – Всички знаем това. Много тъжен ден. Не мисля, че създадохме достатъчно положения.“
„Юнайтед“ остана пети и на 6 т. от мечтаната челна четворка. Във водещото каре обаче днес предстоят два преки сблъсъка: „Арсенал“ – „Лестър“ и „Манчестър Сити“ – „Тотнъм“. Затова „Юнайтед” вероятно няма да изостане много от квотата за Шампионската лига.
„Давам най-доброто от себе си, не мога да направя повече – каза треньорът Луис ван Гаал. – Трябва да подготвя футболистите си на 100 процента за Лига Европа. Мисля, че вече това е най-прекият път към Шампионската лига.“
Уахби Хазри откри в 3-тата минута с първия си гол за „Съндърланд“. Антони Марсиал изравни в 39-ата. Вратарят Давид де Хеа си отбеляза автогол в 82-рата минута, който донесе заслужена победа на домакините.
Други резултати от Англия: „Суонси“ – „Саутхемптън“ 0:1, „Борнемут“ – „Стоук“ 1:3, „Кристъл Палас“ – „Уотфорд“ 1:2, „Евертън“ – „Уест Бромич“ 0:1, „Норич“ – „Уест Хем“ 2:2.