Изящен фамилен орган от началото на 19 век дариха наследници на Варненската опера

Главният прокурор: Протестите срещу кандидатурата на Иван Гешев са опит за политически натиск

Министър Петков: Пенсиите може да нараснат и с повече от планираното

Държавата направи много, за да намали нелегалната търговия на тютюневи изделия в България Интервю с Мила Маречкова, управител и директор Маркетинг и търговия в Бритиш Американ Табако България

С четене деца дариха монитор за бебета

Полицията в Есекс: Сред намерените тела има един тийнейджър

Полицията издирва двама българи във връзка с досъдебно производство

Проучване на Центъра за анализи и маркетинг: 4% преднина за Фандъкова пред Манолова на първи тур и 4,7% за балотажа

23 станаха задържаните фенове, показвали расистки жестове на мача България – Англия

Пак холандска прокоба за „Атлетико“

оландската прокоба явно още тегне върху „Атлетико“ (Мадрид), който пропусна да бие ПСВ „Айндховен“ навън в първи осминафинал от Шампионска лига – 0:0. Домакините предимно се отбраняваха, но гостите напираха напразно като … пропускаха на воля. И в четирите сблъсъка досега с холандци в историята на евротурнирите „дюшекчиите“ все отпадаха…

„Атлетико“ отправи 5 удара в рамката на вратата срещу едва 1 на ПСВ. Неточните шутове бяха 5:2. На испанския отбор не помогна и изгонването на Гастон Перейра в 68-ата минута.

„Беше брутален мач, ПСВ е много труден съперник, с изключително бързи футболисти – заяви треньорът на гостите Диего Симеоне. – Изцяло контролирахме мача през второто полувреме, нашият вратар Ян Облак нямаше никаква работа. Доволен съм, че играхме изцяло в половината на съперника.“

„С десет футболисти трудно можехме да се надяваме на по-добър резултат – каза Филип Коку, треньорът на ПСВ. – Надеждата остава, защото един гол в реванша може да промени тотално ситуацията.“