“Локо“ (София) с нова грешка

Sportal.bg

Нова грешна стъпка записа „Локомотив“ (София) във Втора лига. Борещият се за завръщане в елита тим от „Надежда“ стигна само до 1:1 с последния „Янтра“ в Габрово. Светослав Диков даде аванс на „червено-черните“ преди почивката с 9-ия си гол за кампанията. Таранът вкара с глава, след като бе оставен непокрит в наказателното поле на "зелено-белите".

През втората част груба грешка на Педро Ферари бе наказана от Християн Кожухаров за 1:1. До края гостите опитаха да спечелят мача, но трудно създаваха сериозни положения. Така след поражението 1:3 с "Хебър" преди паузата, сега столичният тим записа втори пореден двубой без успех, което удря по високите им амбиции. В класирането „Локо“ остава на втора позиция с 26 точки, колкото има и третият „Пирин“. Лидер е „Кариана“ с 27.