Николай Панайотов: Ще се гони и Купата, и първенството

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов коментира победата с 2:1 над Берое на осминафинал в турнира за Купата на България.

“Изключително труден мач като условия. Очаквах Берое да се прибере и да чака на контра. Така се случи. Контролирахме мача от самото начало. През второто полувреме имахме чисти положения. Радващо е, че, след като получихме гол продължихме да натискаме и обърнахме резултата. Първото полувреме ни затрудни това, че съперникът се беше прибрал в защита. Второто полувреме бяхме по-дейни.

В съблекалнята поздравих момчетата, че не се предадоха до последно. С оглед показаното на терена победата е напълно заслужена. Всеки мач е важен. Надявам се да показваме постоянство и отборът да върви напред. Ще се гони и Купата, и първенството”, коментира Панайотов.