Торино и Ювентус завършиха 0:0

Торино и Ювентус завършиха 0:0 за първи път от 26 февруари 2008 година насам в Дерби делла Моле от 32-рия кръг на Серия "А". „Бианконерите“ имат 63 точки и са на трето място във временното класиране, докато „биковете“ са девети с 45.

В седмата минута Душан Влахович можеше да открие резултата, но стреля неточно. Последва и шут на Мануел Локатели над вратата на съперника. В 31-вата минута отново Влахович стреля, но този път стражът на Торино Ваня Милинкович-Савич направи перфектно спасяване. В 42-рата минута Никола Влашич стреля с глава от точката на дузпата, но покрай десния страничен стълб. Минута след началото на второто полувреме гол за Торино, дело на Дуван Сапата, не бе зачетен заради нарушение в атака. В 60-ата минута Войчех Шчесни спаси удар с глава на Санабрия. В 76-ата минута Ювентус пропусна още едно положение чрез Кенан Йълдъз.