Отборът на ЦСКА замина за Латвия за срещата реванш срещу състава на Лиепая от Лигата на конференциите. Новият наставник на "червените" Стойчо Младенов каза на летище "София": „Нормално е да съм променен. По-мъдри, по-устойчиви сме. Има промяна. Отборът, за съжаление, в два мача съм гледал. Надявам се бързо да се опознаем. Когато има неправда, няма да мълчим. Ръководството прави промени, когато нещата не вървят. Време е да правим отбор. Гриша Ганчев се справи успешно с финансирането на клуба."! Двубоят е утре в 17:00 ч.
Другият български представител в турнира Локомотив (Пловдив) също за Чехия. Полетът на “черно-белите” бе в 09:00 часа за Бърно от Терминал 2 на летище София. Локомотив ще проведе тренировка в 19:00 часа местно време. Утре от 20:00 ч. е срещата-реванш със Словачко. В първия мач на „Лаута“ вицешампионите на България победиха с 1:0.
Третият български представител е Арда Кърджали. Футболистите на тима заминаха за Петах Тиква, където ще се изиграе реваншът срещу Апоел Беер Шева. В първия двубой българският тим загуби с 0:2, а вторият мач е утре от 20:00 ч.