„Байерн“ се разправи с „Челси“

„Байерн“ (Мюнхен) победи „Челси“ с 3:2 в контролна среща, играна в Сингапур. „Баварците“ поведоха с 3:0 до 26-ата минута, като Рафиня откри, а Томас Мюлер добави два гола. До почивката „Байерн“ изтърва половин дузина положения.

През второто полувреме се направиха куп смени. В игра за „Челси“ се появи новото попълнение Алваро Мората, който дебютира като крило. Шампионът на Англия направи загубата си почетна, след като Маркос Алонсо и Миши Батшуай вкараха по едно попадение до края на двубоя.
Срещата ще се запомни и с транспаранти от трибуните, които призоваваха за уволнението на Арсен Венгер, мениджърът на „Арсенал“.