Екатерина Захариева: Готови сме за коронавируса

Д-р Иван Кокалов: Психозата около коронавируса е по-силна от заплахатата

Министър Каракачанов: Генерал Боцев беше мъж на честта и боец

Българите, блокирани в хотел в Тенерифе: Надяваме се да си тръгнем днес

Проф. Иво Кременски: Коронавирусът със сигурност ще мине през България, но има безпрецедентна подготовка

Даниела Симеонова, директор на Професионалната гимназия по строителство „Кольо Фичето“ в Бургас, пред „Труд“: Добрият учител строи мостове до учениците и родителите им

Стивън Сегал глобен с над 314 000 долара

Три държави в Европа съобщиха за първи случаи на коронавирус

Звездни спаринги за Багата преди дебюта

Благой Иванов се готви на много високо равнище за дебюта си в най-престижната ММА верига – UFC. Багата ще влезе в клетката срещу бразилеца Жуниор дос Сантос на 14 юли, а подготовката му вече е на етап спаринги. Съперници на българина са две американски звезди в смесените боеве – бившият шампион в тежка категория Кейн Велаксес и настоящият първенец в полутежката Даниел Кормиер, който има амбиции и за титлата при най-тежките.

Междувременно Мария Оряшкова спечели за 9-и път европейската титла по спортно самбо в категория до 80 кг. По пътя към финала на шампионата в Атина българката надви 3 съпернички, а в битката за златото победи Ирене Леонидзе (Грузия). Борислав Янаков пък взе сребърен медал при мъжете в кат. до 57 кг, след като на финала отстъпи на грузинеца Вахтанги Чидрашвили.