Майк Пенс: САЩ ще се борят, за да гарантират поражението на „Ислямска държава“

Сергей Полунин изгонен от Парижката опера „Лошото момче на балета” обиди гейовете, жените и дебелите

23-годишна жена е убита в столичния квартал „Банишора“ По първоначални данни извършител е нейният приятел, който е опитал да се самоубие

Фокуси със сирене въртят търговци и производители Вдигат водното съдържание и сухото мляко в продукта

Ердоган: Дейтънското споразумение трябва да се преразгледа, защото то „не решава бъдещето на Босна и Херцеговина“

Вижте акцентите в броя на вестник „Труд“ в четвъртък, 17 януари 2019

Грипната вълна се разраства

Канадски гражданин е отвлечен от ислямисти в Буркина Фасо

Путин: Сериозен дестабилизиращ фактор на Балканите е политиката на САЩ

И ВАР не спаси „Милан“ на „Сан Сиро“

„Милан“ допусна домакинско 2:2 с „Аталанта“ в мач от 5-ия кръг на Серия А. Тимът на Дженаро Гатузо на два пъти повеждавше в резултата, но така и не успя да изтръгне 3-те точки от гостите от Бергамо.

Гонсало Игуаин откри още във 2-ата минута за „росонерите“, но Алехандро Гомез върна „Аталанта“ в двубоя в 54-ата минута. Последваха нови силни минути, в които домакините успяха да поведат отново. В 61-ата минута Джакомо Бонавентура засече отличен пас на Сусо в наказателното поле за 2:1.

В заключителните минути на „Сан Сиро“ гостите вдигнаха оборотите. Първо Романьоли изби от голлинията, но и това не подсказа на домакините на къде върви срещата. Така в добавеното време Емилиано Ригони довкара избита от Донарума топка. След гола обаче се намеси системата за видеоповторения, но и тя доказа, че попадението е редовно, въпреки съмненията за засада. Така „Милан“ изпусна нови точки в битката за топ 4 и остава в долната половина на таблицата.

По-рано през деня „Наполи“ надви „Торино“ с 3:1, а сензацията бе в Болоня, където домакините сразиха „Рома“ с 2:0.