С 1,61 лв. поскъпват такситата в София

Постъпленията по сметката на КТБ надхвърлиха 1 млрд. лв.

Бизнесът търси 90 хиляди висшисти

Кошмарите на „Арсенал“ нямат край

Месут Йозил е символът на провала на „Арсенал“. При 0:3 у дома от „Манчестър Сити“ германецът се разгневи на смяната си в средата на второто полувреме, „ритна“ въздуха към трибуните. „Не е моментът да се занимаваме с Йозил, трябва спешно да се назначи постоянен треньор“, каза временният Фреди Люнгберг.

„Арсенал“ живее в сезона на кошмарите. За първи път от февруари 1995 година отборът няма домакинска победа във всички турнири в продължение на шест мача. Тогава треньор още беше Джордж Греъм. За цял мач срещу „Манчестър Сити“ отборът отправи 6 удара на свой терен – най-лош показател от декември 2008-а срещу „Ливърпул“. Едва за втори път „Арсенал“ пусна 3 гола у дома през първото полувреме. Преди това това „зло“ пак му стори „Сити“ – през март 2018-а.

В Англия твърдят, че именно „гражданите“ ще спасяват „Арсенал“. Испанецът Микел Артета, помощник на Пеп Гуардиола, е най-близо до треньорския пост. Във футболните си години той игра за „Арсенал“. Един от директорите при „артилеристите“ – Винай Венкатешам, бе уловен от папараци да излиза посред нощ от имението на Артета в Манчестър. Испанецът има 149 мача за „Арсенал“ в периода 2011-2016 година.