Автор:
Труд онлайн
Жена на 40 години е установена да шофира с 2,70 промила алкохол от полицейски служители в Благоевград, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в града.
Задържаната жена е от град Сандански. Тя е спряна за проверка на улица „Александър Фон Хумболт“ в Благоевград, докато управлявала лек автомобил „Тойота Ярис“. Жената е задържана за 24 часа.
Шофьор на 61 години от Благоевград беше установен да шофира с 2,02 промила алкохол, след като предизвикал катастрофа, съобщават още от МВР в Благоевград.
Пътното произшествие тогава е станало на прав участък от пътя с две пътни ленти за движение в една посока между град Симитли и Благоевград. 61-годишният шофьор е блъснал лек автомобил „Ауди“ с 21-годишен водач от Симитли.