Кличко: Убихме шестима в защита на Украйна

Автор: Труд
Кличко: Убихме шестима в защита на Украйна

Бившият световен шампион в тежката категория на профи бокса и настоящ кмет на Киев Виталий Кличко се похвали, че е участвал в убийството шестима души на бойното поле в защита на Украйна. В интервю пред „Скай Нюз“ по-големият от двамата братя заяви, че участва в групи, които обикалят из града в търсене на отделни руснаци без да уточнява дали става въпрос за вражески войници.

„Руснаците пращат малки групи, понякога се правят на цивилни. Убихме няколко души, сякаш бяха шестима тази нощ“, заяви Кличко и отново призова руснаците да си „отидат вкъщи“. Виталий направи изявлението си в присъствието на брат си Владимир, който пък поиска помощ от целия свят срещу агресията.

„Трябва да сме обединени срещу руснаците, не оставяйте това да продължава да се случва на Украйна, на Европа и на света“, добави Владимир.

Най-четени