Мачовете и спортът по телевизията днес, неделя, 8 март 2020

05.00 НХЛ, "Едмъндън" - "Кълъмбъс" МАХ Спорт 1

05.00 UFC 248: Адесаня срещу Ромеро МАХ Спорт 2

10.20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Офтершванг, слалом, жени, първи манш Евроспорт 1

11.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2

11.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Квитфиел, супер Г, мъже Евроспорт 1

12.20 Ски бягане: Световна купа в Осло, 50 км, мъже Евроспорт 2

12.30 "Славия" - "Ботев" (Пд) Диема спорт

12.45 Биатлон: Световна купа в Нове Место, масов старт, жени Евроспорт 1

13.00 "Осасуна" - "Еспаньол" МАХ Спорт 4

13.30 "Фиорентина" - "Бреша" МАХ Спорт 3

13.30 Баскетбол, "Реал" - "Сарагоса" Диема спорт 2

13.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Офтершванг, слалом, жени, втори манш Евроспорт 1

14.00 Moto 3: Състезание за Голямата награда на Катар МАХ Спорт 1

14.00 Тенис на маса, Открито първенство в Катар БНТ 3

14.30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, масов старт, мъже Евроспорт 1

15.00 "Ботев" (Вр) - "Левски" Диема спорт

15.00 "Валядолид" - "Атлетик" МАХ Спорт 4, Спорт+

15.10 Moto 2: Състезание за Голямата награда на Катар МАХ Спорт 1

15.30 Ски скокове: Световна купа в Осло, индивидуално състезание Евроспорт 1

16.00 "Интер" - "Сасуоло" МАХ Спорт 3

16.00 "Верона" - "Наполи" МАХ Спорт 2

16.00 "Челси" - "Евертън" Диема спорт 2

16.00 Тенис, турнир в Лион (финал) F+

16.00 Хокей на лед, "Нефтехимик" - "Ак Барс" Нова спорт

16.25 Moto GP: Състезание за Голямата награда на Катар МАХ Спорт 1

16.30 "Байерн" - "Аугсбург" Евроспорт 2

17.00 "Леванте" - "Гранада" МАХ Спорт 4, Спорт+

18.00 Баскетбол, "Левски Лукойл" - "Черно море" БНТ 3

18.05 "Рен" - "Монпелие" Ринг

18.30 "Манчестър Юнайтед" - "Манчестър Сити" Диема спорт 2

19.00 "Болоня" -"Ювентус" МАХ Спорт 3

19.00 "Майнц" - "Фортуна" Евроспорт 2

19.30 "Виляреал" - "Леганес" МАХ Спорт 4, Спорт+

19.30 НХЛ, "Питсбърг" - "Каролина" МАХ Спорт 2

19.30 Баскетбол, "Естудиантес" - "Барселона" Нова спорт

21.30 Наскар, състезание във Финикс МАХ Спорт 1

21.30 НБА, "ЛА Клипърс" - "ЛА Лейкърс" Диема спорт

21.45 "Рома" - "Сампдория" МАХ Спорт 3

22.00 "Бетис" - "Реал" МАХ Спорт 4, Спорт+

22.00 "Лил" - "Лион" Ринг

00.00 НБА, "Бостън" - "Оклахома" Диема спорт 2

00.30 Тенис турнир в Монтерей (финал) Спорт+, F+

Публикувано от Труд

Този уебсайт използва "бисквитки"