Тръмп забрани изявления за инцидента с арестуваните от Русия украински моряци в Керченския проток

Парламентът прие на първо четене бюджета на държавното обществено осигуряване за 2020 г.

Разследват шефове на „Фолксваген“ за даване на прекомерно високи заплати на определени служители

Кандидат на ГЕРБ иска касиране на изборите в Борован

Въпроса с визите за руснаците обсъждат двете външни министерства

„Сити“ удари „Динамо“ с 3:1, ПСВ и „Атлетико“ оставиха всичко за реванша

„Манчестър Сити“ направи огромна крачка към 1/4-финалите в Шампионската лига, след като спечели убедително с 3:1 при гостуването си на „Динамо“ (Киев). Головете за „гражданите“ отбелязаха Серхио Агуеро и Давид Силва през първите първото полувреме и Яя Туре в последната минута на срещата. Единственото попадение за домакините бе дело на Буялски, който се разписа в 59-тата минута.

Почти протоколният реванш е на 15 март на стадион „Етихад“ в Манчестър.

В другата 1/8-финална среща, играна снощи, ПСВ (Айндховен) и „Атлетико“ (Мадрид) направиха нулево равенство и ще решават всичко помежду си на реванша в Испания. „Дюшекчиите“ трябва повече да съжаляват за изпуснатата победа, след като повече от 20 минути играха с човек повече. В 67-ата минута червен картон за домакините получи Перейро. Попадение на Годин пък бе отменено заради нарушение в атака. По този начин мадридчани ще трябва да търсят задължителна победа на своя „Висенте Калдерон“, за да достигнат 1/4-финалите на най-силния клубен турнир.