Инспекторатът към ВСС провери 4195 имуществени декларации на магистрати за 2016 г.

Германският министър на земеделието и еврокомисар Хоган отриха Българската палата на „Зелената седмица“ в Берлин

Възрастна жена е починала при пожар в къщата си в с. Маринка

Отмениха бедственото положение в Карлово

Грипна епидемия и в Благоевград

Цесекари носят победа на „Берое“

Двама цесекари до миналия сезон бяха героите за „Берое“ на старта на новата година. Бившите звезди от „Армията“ Венцислав Василев и Неманя Милисавлевич вкараха за 3:1 срещу „Пирин“ в Стара Загора. Двамата дойдоха в „Берое“ като свободни агенти, след като ЦСКА загуби професионалния си лиценз.
Десният бек Василев откри резултата в 10-ата минута, но Даниел Младенов изравни след четвърт час игра. Победният гол на Милисавлевич падна веднага след почивката. Накрая се разписа и нападателят Исмаил Иса, бивш играч на „Левски“.
Тимът на Петър Хубчев за трети път победи минимално „Пирин“ у дома след 2:1 и 1:0 в Благоевград през есента. В последните седем мача в елита „Берое“ падна единствено от „Лудогорец“ с 0:5. С успеха заралии задминаха „Левски“ поне временно за второто място.