Председателят на Военния комитет на НАТО адмирал Джузепе Каво Драгоне пристига в България

Снимка: Уикипедия

Председателят на Военния комитет на НАТО адмирал Джузепе Каво Драгоне пристига днес (14 юли) на посещение в България по покана на началника на отбраната адмирал Емил Ефтимов, съобщават от Министерство на отбраната.

Утре, 15 юли, на учебен полигон „Ново село“ на адмирал Джузепе Каво Драгоне ще бъде представена дейността на Многонационалната бойна група на Алианса с рамкова държава Италия, на която нашата страна е домакин, както и статичен показ на въоръжението и техниката на съюзното формирование.

Предвижда се председателят на Военния комитет на НАТО адмирал Джузепе Каво Драгоне и началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов да направят изявления за представителите на медиите на учебен полигон „Ново село“.

Най-четени