Когато Доналд Тръмп направи историческо завръщане на власт по-рано тази година, това стана с помощта на избиратели от всякакви отрасли - шофьори на камиони, ветерани, собственици на бизнес и други.
Те представляваха широк спектър от гледни точки, които помогнаха да се обясни трайната привлекателност на Тръмп. Но 100 дни след като встъпи в длъжност, как се чувстват най-верните му поддръжници сега?
BBC разговаря с петима от тях. Ето какво казаха те за обещанията, които той спази, обещанията, които все още не е изпълнил, и какво искат оттук нататък.
„Ако това не проработи, ще кажа, че е грешка“
Ронда Чърчил Луис Оливейра казва, че „не може да се справи“ с бързите промени в политиката, които Тръмп направи през първите си 100 дни.
По отношение на имиграцията, той оцени вълната от нови гранични мерки и акцента върху депортациите, включително изпращането на мъже в скандалния мегазатвор в Ел Салвадор.
Според статистиките, сега все по-малко мигранти пресичат към САЩ границата с Мексико.
Въпросът е важен за Луис, бразилец, който е дошъл легално в САЩ през 80-те години на миналия век и сега живее в Невада. Подобно на Тръмп, той описва притока на мигранти през последните години като „нашествие“.
65-годишният Луис казва, че Тръмп заявява на нелегалните имигранти: „Това е моята къща, моят двор и няма да останете тук.“
В други области обаче той е нервен от подхода на Тръмп.
Собственикът на кафене подкрепя усилията на Тръмп да накара други страни да плащат „справедливия си дял“ чрез тарифи. Но той е обезпокоен от краткосрочните икономически ефекти, както и от това колко време може да отнеме на Америка да види ползите.
„Ще бъде болезнено и не мисля, че ще стане толкова бързо, колкото той казва. Аз съм поддръжник, но в крайна сметка, ако това не проработи, ще кажа, че е грешка - той направи нещата твърде бързо, уплаши пазарите, уплаши икономиката.“
Той „рита задниците“ и възстановява „обществото, основано на заслуги“
Аманда Сю Матис подкрепи Тръмп през 2024 г., защото смяташе, че той е най-добрият кандидат за справяне с най-належащите проблеми на Америка - 100 дни по-късно тя казва, че той е постигнал силен напредък.
„Имаше много хора, които се интересуваха от войните в Близкия изток и Украйна, но мисля, че е време да погледнем страната си и да подредим нещата, преди да отиваме, и да решаваме проблемите на други страни“, казва 34-годишната ветеранка от ВМС.
Тя иска „общество, основано на заслуги“ и хвали отмяната на политиките на Тръмп за многообразие, равенство и приобщаване, които се опитваха да засилят представителството на малцинствата и да се справят с дискриминацията. Критиците казват, че тези политики сами по себе си са дискриминационни - а Аманда Сю смята, че са отишли твърде далеч през последните години.
Тя също така приветства изпълнителните заповеди на Тръмп, ограничаващи грижите за при промяна на пола за американци под 19-годишна възраст и забраняващи на транссексуалните жени да се занимават с женски спортове.
Като цяло тя смята, че президентът „се справя добре“ и първите му 100 дни са я направили „по-щастлива от нейния вот“.
Но Аманда Сю е готова и да промени мнението си.
„Аз не съм от онези хора, които винаги са за Тръмп“, казва тя. „Ако той обърка нещо, аз ще бъда първата, която ще ви каже.“
„Тръмп си върна уважението с митата"
Обещанието на Тръмп да наложи тарифи и да върне работните места в производството в Америка беше ключова причина, поради която Бен Маурер, 39-годишен шофьор на товарен камион от Пенсилвания, гласува за президента.
„Много хора си мислеха, че блъфира за повече от няколко неща“, казва той. Но възхитеният Бен отбелязва, че Тръмп веднага е натиснал газта, налагайки тарифи на страни, вариращи от съюзници като Канада и Мексико до противници като Китай.
Пътуването обаче не беше гладко. В бурна поредица от съобщения администрацията повишава, понижава, отлага и оттегля тарифите в отговор на текущите търговски преговори и реакцията на фондовия пазар. В момента САЩ са наложили 10% тарифи върху целия внос, а Китай е ударен със 145% мита върху стоките, които изнася за Америка.
Въпреки опасенията на икономистите относно по-високите цени, Бен вярва, че бизнесите, на които доставя, ще се възползват в дългосрочен план.
„Тръмп си възвърна уважението, възвърна уважението към САЩ“, казва той за тарифната политика на президента. „Ние все още сме силата, с която трябва да се съобразяваме.“
Като цяло, той смята, че Тръмп е бил по-продуктивен в началото на втория си мандат.
"Президентът е имал време да се подготви, казва той, и това си личи".
„Мъск е герой, който не разбирам“
Мнението на Джун Кери за Доналд Тръмп не се е променило, но първите няколко месеца от втория мандат на Тръмп също не са това, което тя очакваше.
„Той е малко по-агресивен и малко по-непостоянен, отколкото очаквах“, казва калифорнийската художничка.
Но 70-годишната Джун не вижда изненадите като негативни. Тя е „изумена“ от „разхищението“, което така нареченият Департамент за ефективност на правителството - ръководен от милиардера и съюзник на Тръмп Илон Мъск - твърди, че е установил.
Критиците казват, че твърденията му за спестявания изглеждат завишени, а самият той се сблъска с негативна реакция заради груби съкращения в правителствените отдели, които по-късно бяха отменени, включително уволнения на ключови федерални служители.
Джун казва, че не е сигурна за самия Мъск.
„Мъск е герой, когото не разбирам“, споделя Джун. „Чувството ми е, че щом Тръмп му е вярва толкова, тогава той трябва да е доста добър човек, който има правилните идеи и правилните цели.“
Преди това тя заяви пред BBC, че е загрижена за разходите за социални помощи и се надява Тръмп да подтикне американците да бъдат по-самостоятелни. Въпреки че е доволна от съкращенията досега, тя се надява те да не забравят социалното осигуряване - месечните държавни плащания, от които тя и 67 милиона пенсионирани или инвалидни американци живеят.
Демократите предупреждават, че те са изложени на риск в бъдеще, но Джун пита: „Защо биха намалили социалното осигуряване, когато са премахнали толкова много неща, които са им спестили милиони и милиони долари?“
Доверие към Тръмп на фона на „временната болка“ от тарифите
Джереми Стивънс вярно подкрепя Тръмп от години.
„Тръмп много агресивно изпълнява нещата, които е обещал по време на кампанията си“, казва той.
В своя автосервиз и сервиз за употребявани автомобили в Мейн Джереми вижда някои клиенти, които са на различно мнение за икономическите усилия на Тръмп. Но 45-годишният мъж смята, че нервите им около тарифите, по-специално, произтичат от „липса на разбиране“.
Тарифите са част от визията на администрацията на Тръмп, която според Джереми ще се изплати в дългосрочен план - ако критиците успеят да издържат дотогава.
„Определено съществува късогледо схващане за въздействието на тези политики“, казва той.
Промяната на позициите на Тръмп по отношение на тарифните политики си има цена, казват икономисти. Пазарите по целия свят бяха тласнати надолу. Международният валутен фонд намали прогнозата си за глобален растеж поради несигурността, като САЩ са най-засегнати. Той предупреди, че има 40% вероятност от рецесия в САЩ.
Но Джереми е убеден, че времето ще докаже, че Тръмп е прав.
„Това е временна болка“, казва той. „И това ще мине.“